BITCOIN MOŻE WRÓCIĆ DO 9,000 DOLARÓW, JEŚLI ZŁAMIE SIĘ PONIŻEJ TEGO JEDNEGO KLUCZOWEGO POZIOMU.

Bitcoin unosi się teraz w środku regionu o wartości 11.000 dolarów, po intensywnej walce z presją sprzedaży, której był świadkiem wczoraj.
Spadek poniżej 11.200 dolarów został szybko wchłonięty przez byki, chociaż BTC pozostaje w nieco niepewnej sytuacji.
Jeden z analityków wskazuje na ogromne wsparcie tuż poniżej, gdzie krypto jest obecnie przedmiotem handlu jako czynnik byczy.
W związku z tym inni inwestorzy ostrzegają, że Bitcoin Code zbliża się do poziomu klucza, który może doprowadzić do obniżenia kryptociągu do 9.000 USD, jeśli zostanie złamany poniżej.
Bitcoin i zagregowany rynek krypto walutowy stoją obecnie w obliczu pewnych turbulencji, ponieważ byki i niedźwiedzie dążą do kontroli.

Spowodowało to, że BTC z dnia na dzień pogrążyło się w ostrej wyprzedaży, po której ostatecznie nastąpiło silne odbicie.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Mimo, że benchmark cyfrowy umacnia się obecnie w regionie o średniej wartości 11.000 dolarów, nadal wydaje się być zagrożony dalszym pogorszeniem sytuacji.

Jeden z analityków zauważa, że trwały spadek może doprowadzić do tego, że w najbliższym czasie spadnie on nawet do 9000 dolarów.

Ta możliwość pojawi się tylko wtedy, gdy byki nie będą w stanie powstrzymać Bitcoina przed złamaniem poniżej 10.800 dolarów.

BITCOIN KONSOLIDUJE SIĘ W MIARĘ JAK BYKI BUDUJĄ WIĘKSZE WSPARCIE

W momencie pisania, Bitcoin handluje ponad 1% po swojej obecnej cenie 11.500 dolarów.
Po ostrej wyprzedaży widzianej z dnia na dzień, krypto waluta jest w stanie znaleźć pewną stabilizację, ponieważ jej nabywcy próbują wcisnąć ją z powrotem w górny region 11.000$.

Należy zauważyć, że ta ostatnia akcja cenowa niewiele zrobiła, aby zaoferować wgląd w makro trend kryptokurwaluty, ponieważ nadal mieści się ona w przedziale handlu pomiędzy 11.200$ a 12.000$.

Jeden z analityków zauważył, że w ostatnich dniach region o niższej cenie – 11 000 USD – borykał się z ogromną presją nabywczą.

„Wykres dzienny Bitcoin – Jest wiele wsparcia, które można przetestować w tym miejscu w średnim zakresie, ponieważ ceny handlują na/powyżej średniego BB. Niech zespoły nadrobią zaległości, a potem wykonają kolejny ruch“, powiedział.

Bitcoin

Wizerunek dzięki uprzejmości Big Cheds. Wykres przez TradingView.

OTO KLUCZOWE WSPARCIE, JAKIEGO BYKI POTRZEBUJŠ DO OBRONY

Inny analityk zauważył, że 10.800 dolarów stało się głównym poziomem wsparcia.
Twierdzi on również, że reakcja kryptokurwaluty na ten poziom w najbliższym czasie może mieć poważne konsekwencje dla tego, w jakim kierunku będzie się ona rozwijać.

Przerwa poniżej tego poziomu może doprowadzić do tego, że krypto waluta osiągnie poziom zaledwie 9.000 dolarów.
„Bitcoin: Pink to wsparcie HTF. Będę szukał długopisów albo na cenie wracającej powyżej czarnego SR albo na różowym. Stracimy różowy, a potem wymienimy na 9000.“

Obrazek dzięki uprzejmości Tylera Durdena. Wykres przez TradingView.
Wygląda na to, że Bitcoin osiągnął kluczowy punkt. Który kierunek jego rozwoju może mieć duży wpływ na jego perspektywy makroekonomiczne.